35 yıldır kozmetik sektöründe faaliyet gösteren Lavanta Gül Dünyası, 2012 yılından itibaren tescilli markası olan Rose White markası ile hizmet vermektedir. Isparta merkezde fabrikası ve show roomları bulunan Lavanta Gül Dünyası, gül ürünleri ve lavanta ürünleri imalatı, satış ve pazarlamasını yapmaktadır. 200 çeşit geniş ürün yelpazesi ile tüm Türkiye genelinde bayilikler verirken tescilli markasının tanınmasını, bilinmesini, beğenilmesini ve tercih edilmesini misyon olarak edinmiştir. Verdiği bayiliklerin sayısı her geçen gün artmaktadır.
              Lavanta ve Gül Dünyası; kolonya çeşitleri, bakım ürünleri, kişisel temizlik, parfüm çeşitleri, ortam kokulandırıcılar ve esans çeşitleri kategorilerinde kendini geliştirmiş ve tüketici odaklı çalışıp kaliteye önem vermektedir. Lavanta Gül Dünyası sahip olduğu kalite belgeleri, sertifikalar ve patentleri sayesinde tüm tüketicilere üstün nitelikli, tamamen yerli üretim olan ürünlerini sunmaktadır.
              Çağdaş yönetim anlayışı ve profesyonel ekiplerden oluşan geniş kadrosuyla en son teknolojiye önem vererek her zaman daha iyiyi hedeflemektedir. Lavanta Gül Dünyası, Türkiye'deki ve dünyadaki saygın  tedarik firmaları ile çalışmaktadır. Kozmetik personeli düzenli eğitim programlarıyla personellere ürünler ve üretim teknikleri hakkında bilgiler verilir. Üretim planlama departmanı en doğru iş akışını planlar, üretimin kusursuz ve kaliteli olmasını sağlar. 
              Her zaman kendimizi geliştirerek, yeniliklere ve farklı fikirlere açık olarak gelecekte daha iyi işler yapmayı planlıyoruz. Sağlıklı ve genç yaşamın doğru adresi Lavanta Gül Dünyası...