Elektronik posta adresiniz hiçbir gerekçe ile başka kuruluşlara dağıtılarak reklam, tanıtım, pazarlama yapmak amacıyla kullanılmayacaktır.


Kullanıcının başkalarıyla paylaşılmasına izin vermediği özel bilgiler sadece aşağıdaki hallerde ve sadece ismi anılan kurumlara verilir:


— Yetkili makamların yasal talepleri halinde ilgili makamlara.

— Kullanıcının fail veya sebep olduğu bir suçun veya zararın vukuu durumunda savcılık ve güvenlik güçlerine.

— Kullanıcıya bir gönderi yapılması gereğinde posta veya kargo şirketine sadece isim-soyisim ve adresi.


Bu haller dışında kişisel bilgiler kesinlikle üçüncü kişilerle paylaşılmaz.


Bize verdiğiniz üyelik bilgileri ve kişisel bilgiler, sizin onayınız dışında diğer üyelere açılmayacaktır. Ancak bu bilgiler, firmamızın kendi bünyesinde müşteri profili belirlemek amacıyla kullanılmaktadır.


Mağazamız bazı dönemlerde müşterilerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgilendirmeler, promosyon bilgileri gönderebilir. Üyelerimiz bu bilgileri alıp almamak konusundaki seçimi üye olurken yapabilir veya sonrasında seçimini değiştirebilir.


Sisteme girdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz değiştirebilirsiniz. Bir başka üyenin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Kayıt esnasında sizden istenilen kişisel bilgilerden, zorunlu olanlar hariç, istediklerinizi kendi inisiyatifiniz dahilinde bize bildirebilirsiniz. Bize vermeyi tercih etmeyeceğiniz bilgiler varsa, bu alanları doldurmak veya işaretlemek zorunda değilsiniz

guldunyasi.com.tr hiçbir müşterisinin kredi kartı bilgilerini sisteminde saklamamaktadır. Bu sebepten dolayı kendi kredi kartı güvenliğiniz için, her sipariş oluşturma aşamasında kart bilgilerinizi tekrar girmeniz gerekmektedir.

Kullanıcı guldunyasi.com.tr adresine üye olurken kullandığı e-posta ve şifre gibi kişisel bilgilerini korumak için gerekli tedbirleri almalı, güvenli bir İnternet bağlantısı ve tarayıcı (browser) kullanmalıdır. Şifresini seçerken kolay tahmin edilir olmamasına dikkat etmeli, çok uzun süre aynı şifreyi kullanmamalıdır. E-posta ve şifrenin ve dolayısıyla diğer üyelik bilgilerinin kullanıcının dikkatsizliği sebebiyle başkalarının eline geçmesi durumunda guldunyasi.com.tr’in sorumlu tutulamayacağı kullanıcı tarafından peşinen kabul edilir.

Sitemizde yer alan her türlü bilgi, içerik ile bunların düzenlenmesi ve kısmen/tamamen kullanımı konusunda Gül Dünyası'na  ait olanlar hariç tüm fikri-sınai haklar ve mülkiyet hakları www.guldunyasi.com.tr'e aittir.

guldunyasi.com.tr bu metin içindeki her türlü bilgiyi değiştirme hakkını saklı tutar. Bu siteyi kullanarak bu "Gizlilik Sözleşmesi"nde yapılacak her türlü düzenleme ve değişiklik kullanıcı tarafından kabul edilmiş sayılır.


Müşterilerimizin güvenli bir şekilde ve rahatça alışveriş yapabilmelerini sağlamak amacı ile en gelişmiş güvenlik sistemlerini kullanmaktadır.


Sistemimizdeki 128 bit SSL sayesinde kredi kartı bilgileriniz üçüncü şahısların gözünden ve müdahalesinden korunmaktadır. Sipariş işlemlerinin bütün aşamasında tüm bilgi alışverişi SSL güvencesi altındadır ve tüm veri akışı şifreli olarak yapılmaktadır. Bu, pratik olarak kırılması mümkün olmayan bir şifrelemedir. SSL güvenlik protokolü sayesinde sitemize verdiğiniz kredi kartı bilgileriniz şifrelenerek bankaya gönderilir ve bu işlem sırasında bu bilgilere bizlerin dahi ulaşabilmesi mümkün değildir.


NOTlLAR: 1- Güvenli bir ortamda bulunduğunuzdan emin olmak için tarayıcınızın adres çubuğunda;


1-http:// yerine  https://   olmasına,


2-sağ alt köşesinde sarı kilit işaretinin kapalı olduğuna


dikkat ediniz. Bu iki koşul sağlanmış ise güvenli ortamdasınız demektir.


2- Güvenemediğiniz ve bilmediğiniz  internet alışveriş sitelerinde açık adreslerinin ve telefon numaralarının olmasına dikkat ediniz ve arayınız.


3- Rosense Kozmetik ürünlerini alırken yetkili internet alışveriş sitesinin olup olamadığına dikkat ediniz. Taklit ürünler, saklama koşullarına uyulmamış ürünler, son kullanma tarihi yakın veya kullanma tarihi geçmiş ürünlere dikkat ediniz.